Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“MarineGo” 1 5 gwiazdkowych
Marine Hotel — recenzja

Najlepsze ceny za pobyt
Aby wyszukać najlepsze ceny, wprowadź daty.
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 5 dodatkowych witryn!
Zapisz Zapisano
Dodano Marine Hotel do listy Zapisane.
Marine Hotel
Liczba recenzji: 1
Podziękowania: 25 Podziękowania: 25
“MarineGo”
1 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 27 grudzień 2011

25.12.11 byłam na imprezie ze znajomymi w klubie MarineGo w hotelu Marine i nigdy więcej moja noga tam nie postanie,wejście miało być za darmo bez rezerwacji stolików,a wyszło na to,że ochrona wywaliła Nas z 3 stolików,bo podobno były zarezerwowane,więc już na wejściu zostaliśmy oszukani,w końcu wywalili Nas z 4 stiolika tłumacząc się tym samym.W końcu postanowiliśmy wyjść i przy wyjściu kolejny szok,ochroniarze brali łapówki,sprzedawali stoliki po 50-100 zł!!! A tak poza tym byli kompletnie nieprzygotowani,barmani nie dawali rady obsługiwać, na piwo czekałam 40 min!!! Żenada kompletna i to ma być 5-gwiazdkowy hotel??? Stoliki za łapówki??? Mam nadzieję,że ktoś zrobi z tym porządek!!!

Pobyt: grudniu 2011, wyjazd ze znajomymi

4,5 5 gwiazdkowych
    3,5 5 gwiazdkowych
    3,5 5 gwiazdkowych
    4 5 gwiazdkowych
Wskazówki podróżnych pomagają wybrać odpowiedni pokój.   Wskazówki dotyczące pokoi (11)
Data | Ranking
3 recenzje(-i) hoteli
Recenzje w 4 miastach Recenzje w 4 miastach
Podziękowania: 68 Podziękowania: 68
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 12 grudzień 2011

Czytając opinie odniosłam wrażenie , że pisze je konkurencja. Przy wyborze hotelu sugerowaliśmy się opiniami innych i nas nie zawiodły. Oboje z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni.Przyciągnął nas nowoczesny design, estetyka i czystość. Piękny pokój z widokiem na morze, wygodne łóżko oraz duża szafa, zezwalająca na utrzymanie porządku w pokoju. Łazienka przestronna i czysta. Obsługa hotelu miła, uśmiechnięta i bardzo uczynna. Kuchnia wyśmienita,duży wybór posiłków zadowolił nasze wyrafinowane podniebienia. Basen i piękne sauny bez ograniczeń. Chętnie polecę rodzinie i znajomym.

• Pobyt: grudniu 2011, wyjazd we dwoje
Liczba recenzji: 3 Liczba recenzji: 3
Recenzje w 3 miastach Recenzje w 3 miastach
Podziękowania: 13 Podziękowania: 13
3 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 6 listopad 2011

Hotel naprawdę bardzo ładny i ładnie położony. Duże, pieknie urządzone pokoje. Często odwiedzamy na wczasach 5 gwiazdkowe hotele i ten hotel naprawdę wyróznia się jeśli chodzi o wystrój wnętrz. W standardowym pokoju oprócz naszego łóżka zmieściła się dostawka dla synka i łóżeczko turystyczne dla córeczki i nadal zostało trochę miejsca. W hotelu duża sala zabaw ale brak jakichkolwiek zajęć dla dzieci. To tyle pozytywów.
Restauracja a la carte to raczej pomyłka, nie jem jakoś specjalnie dużo, zupełnie normalnie, ale w tej restauracji, żeby normalnie się najeść i nie chodzić głodnym trzeba zamówić przystawkę, zupę, drugie danie i jakiś deser. Wtedy panie na diecie poczują się najedzone. Zestaw taki kosztuje dla jednej osoby ok. 150 zł. Więc uważam, że nawet jak na 5 gwiazdek to absurdalne ceny.
Śniadania i obiadokoloacje to zwykły hotelowy standard, totalne minimum. raczej 3-4 gwiazdki. Smażą o 8 rano tonę jajecznicy, którą wrzucają na podgrzewaną tacę i kisi się tam całe śniadanie.. Na szczęście dużo warzyw surowych i owoców więc dla mnie wystarczająco.
SPA... cóż.. zabieg w kapsule to porażka, z masażu klasycznego też nie byłam zadowolona, w pokoju brak muzyki, zimno, zero taktu i obsługi. Masaż powinien być relaksem a nie jakąś karą.. Generalnie SPA i obsługa SPA to jedna z najgorszych stron hotelu.
Sauny bardzo fajne, choć mnóstwo dzieci.. co rzadko się spotyka gdzie indziej. Czasem były jednak momenty kiedy był spokój i pusto i można było się zrelaksować.
Baseny.. Absolutnie nie dla dzieci. Nawet w jacuzzi , w najpłytszym miejscu ponad metr!
Hotel absolutnie nieprzyjazny dzieciom. Poza brakiem jakiegokolwiek brodzika , w restauracji 2!! krzesełka dla dzieci, stare, drewniane i niewygodne. Dla starszych dzieci żadnej atrakci, nawet kredek i kartki papieru.
W sklepie hotelowym nie można płacić kartą - najbliższy bankomat kilkaset metrów dalej.

Generalnie hotel z dużym potencjałem ale brak osoby z sercem do zarządzania.
Nie dla dzieci. Bardziej dla pary na romantyczny weekend - ładne widoki z restauracji i kawiarni na samej górze.

• Pobyt: październiku 2011, wyjazd z rodziną
    • 5 5 gwiazdkowych Lokalizacja
    • 3 5 gwiazdkowych Obsługa
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 7
Poznań, Polska
Liczba recenzji: 2
Podziękowania: 11 Podziękowania: 11
3 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 6 listopad 2011

Hotel piekny, wysmakowany design, bardzo dobra kuchnia i obsługa w restauracji...jednak cała reszta na poziomie max hotelu 3- gwiazdkowego! Brak jakichkolwiek kompetencji managerskich od proacowników recepcji po dyrektora hotelu włącznie!! .
Szkoda, bo przy minimalnej pracy nad stardadami pracy ludzi majacymi bezpośredni kontakt z goścmi obraz hotelu byłby o niebo lepszy.Tracą bardzo wiele ale podobno zalezy im tylko na konferencjach i całą reszte indywidulanych gosci traktują po macoszemu co dało się odczuc podczas tygodniowego pobytu. Wymuszone przeprosiny za liczne wpadki nie rekompoensują niczego.
Absolutnie nie wart tych pieniędzy!!!

• Pobyt: lipcu 2011, wyjazd z rodziną
    • 3 5 gwiazdkowych Czystość
    • 2 5 gwiazdkowych Obsługa
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 8
Stargard Szczeciński, Polska
Liczba recenzji: 1
Podziękowania: 3 Podziękowania: 3
3 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 31 październik 2011

Byliśmy z mężem tylko na weekend. Pokój jak najbardziej w porządku. Jedzenie bardzo różnorodne i smaczne, aczkolwiek często to co powinno być "na ciepło", niestety było "na zimno". Na przywitanie mieliśmy otrzymać butelkę wina, owszem dostaliśmy, ale w dniu wyjazdu, po uprzednim dwukrotnym upominaniu się przez męża. Czułam się zażenowana. W SPA mieliśmy mieć "spa dla dwojga". Znowu nic z tego, bo brak przepływu informacji między recepcją a częścią SPAi dla nas zabrakło już wolnej godziny. Kąpiel w wannie z hydromasażem i w zimnej wodzie, brrr........ Z masażu klasycznego już sama zrezygnowałam. Obsługa urządzeń w SPA przez pracownice była tragiczna.

• Pobyt: październiku 2011, wyjazd we dwoje
    • 1 5 gwiazdkowych Obsługa
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 3
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
dd/mm/rrrr dd/mm/rrrr
Sprawdź cenę pobytu

Byłeś(-aś) w Marine Hotel? Podziel się wrażeniami!

Marine Hotel — dodatkowe informacje

Adres: St. Sulkowskiego 9, Kołobrzeg 78-100, Polska
Lokalizacja: Polska > Zachodnia Polska > Zachodnio-Pomorskie > Kołobrzeg
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Basen
Styl hotelu:
Miejsce nr 6 wśród 47 hoteli w Kołobrzeg
Rozpiętość cen (za noc): 218 zł - 617 zł
Klasa hotelu:5-gwiazdkowy — Marine Hotel 5*
Liczba pokoi: 231
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com i Agoda, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Marine Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Marine Hotel, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.