Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“wow!” 5 5 gwiazdkowych
Hotel Restauracja Zielona Weranda — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Najlepsze ceny za pobyt
Aby wyszukać najlepsze ceny, wprowadź daty.
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 3 dodatkowych witryn!
Zapisz
Dodano Hotel Restauracja Zielona Weranda do listy Zapisane.
Hotel Restauracja Zielona Weranda
Recenzje w 8 miastach Recenzje w 8 miastach
Podziękowania: 9 Podziękowania: 9
“wow!”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 17 sierpień 2013

Jestem mile zaskoczona. Hotel urządzony ze smakiem, dobrym smakiem.
Wnętrze hotelu robi wrażenie!
Jest gdzie tańczyć, jest gdzie bawić się.
Sympatyczna obsługa, miłe kelnerki, atrakcyjni kelnerzy.
Chętnie wróciłabym tam :)

• Pobyt: sierpniu 2013, wyjazd ze znajomymi

4 recenzje(-i) hoteli
Recenzje w 6 miastach Recenzje w 6 miastach
Podziękowania: 14 Podziękowania: 14
3 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 30 lipiec 2013

Hotel ładny, wnetrza zrobione ze smakiem,pokoje małe ale czyste,łazienka ok.Niestety brak klimatyzacji i tylko 3 programy to troche słabo jak na trzy gwiazdki. Obsługa miła ale w restauracji Żurku nie polecam.HOTEL NA JEDNĄ NOC I NIE PODCZAS UPAŁÓW.Dla kogoś w podróży służbowej lokalizacja przy głównej trasie jest ok. Śniadanie bez zarzutów.

• Pobyt: lipcu 2013, wyjazd służbowy
    • 3 5 gwiazdkowych Wartość
    • 4 5 gwiazdkowych Lokalizacja
    • 3 5 gwiazdkowych Jakość noclegu
    • 3 5 gwiazdkowych Pokoje
    • 4 5 gwiazdkowych Obsługa
Czy ta recenzja była pomocna? Tak
Wrocław, Polska
Liczba recenzji: 107 Liczba recenzji: 107
67 recenzje(-i) hoteli
Recenzje w 62 miastach Recenzje w 62 miastach
Podziękowania: 45 Podziękowania: 45
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 28 luty 2013

Miałem okazje być w tym hotelu już kilka razy. Hotel jest nowy restauracja z kilkoma salami z ładnym wystrojem. Jedzenie dobre szybko podawane. Pokoje różnej wielkości od bardzo małych po bardzo przestronne, wszystkie ładnie urządzone. Minusem jest bliskość głównej trasy nr 8 od której hotel nie jest odgrodzony. Obsługa w restauracji i recepcji bardzo miła.

• Pobyt: październiku 2012, wyjazd z rodziną
27 recenzje(-i) hoteli
Recenzje w 36 miastach Recenzje w 36 miastach
Podziękowania: 67 Podziękowania: 67
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 7 październik 2012

Spędziłem w Zielonej Werandzie, 3-gwiazdkowym obiekcie, kilka dni we wrześniu. Hotel i znajdująca się przy nim restauracja położone są przy głównej drodze, nr 8 z Warszawy. Przed hotelem jest duży parking. Hotel był pełny podczas naszego pobytu, więc rezerwacja to dobry pomysł. Miałem przestronny pokój, bardzo ładny, bardzo czysty i, co dla mnie ważne, bardzo cichy. Nie wiem, czy wszystkie pokoje są tak zaciszne, biorąc pod uwagę duży ruch na drodze przed hotelem, ale w każdym razie w tym pokoju było cicho, być może dlatego, że wychodził na tył posiadłości. Procedura zameldowania i wymeldowania przebiegała sprawnie, a obsługa była bardzo przyjazna podczas wszystkich naszych kontaktów. Hotel jest stosunkowo nowy i ma wszelkie nowoczesne udogodnienia, których można by oczekiwać. Szybkie łącze internetowe działało stosunkowo dobrze. Połączenie w holu/restauracji działało cały czas, połączenie w pokoju czasem zwalniało (wieczorem), prawdopodobnie dlatego, że wielu gości korzystało z internetu w tym samym czasie. Stawka za pokój wyniosła mniej niż 40 dolarów i obejmowała śniadanie oraz Wi-Fi. Restauracja serwuje duży wybór tradycyjnych polskich dań, standardowe płatki na śniadanie, a także pełne menu na lunch i kolację. Warto wspomnieć o kawie, którą podają – doskonała w porównaniu z innymi kawami, które piłem w Polsce. Jeśli ktoś pije dużo kawy, to może mieć kluczowe znaczenie, jako że w pobliżu nie ma kawiarni Starbucks... Trzeba też pamiętać o jednym: w wielu hotelach w Polsce jesień jest sezonem weselnym! W soboty i niedziele może być bardzo głośno. Jeśli samemu nie przyjechało się na wesele, na pewno lepiej poszukać cichszej lokalizacji na nocleg w sobotę... Polecam to miejsce i z pewnością zarezerwuję tam pokój, jeśli będę w tej okolicy.

Czy ta recenzja była pomocna? Tak 1
Pierwotnie przesłane w angielski na www.tripadvisor.com. Pokaż oryginał
Wrocław, Polska
Liczba recenzji: 60 Liczba recenzji: 60
11 recenzje(-i) hoteli
Recenzje w 28 miastach Recenzje w 28 miastach
Podziękowania: 24 Podziękowania: 24
3 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 4 październik 2012

Hotel na 1 noc i to pod warunkiem, że nie w lecie w czasie upałów.
Byliśmy tam na weselu, 2 dniowym, właśnie w czasie gorącego lata.
Pokoje: bez klimatyzacji na poddaszu w malutkim pokoiku było potwornie duszno,stelaże na łóżkach proszą o wymianę bo trzymają się na słowo honoru. Łazienka malutka.
Sala restauracyjna: oszczędzanie na klimatyzacji, jedzenie przeciętne w smaku ale ładnie podane. Wyroby cukiernicze tak sztuczne, że nie nadające się do jedzenia. Obsługa bardzo uprzejma. Wystrój bez zarzutu.

• Pobyt: czerwcu 2012, wyjazd ze znajomymi
    • 3 5 gwiazdkowych Wartość
    • 3 5 gwiazdkowych Jakość noclegu
    • 3 5 gwiazdkowych Pokoje
    • 4 5 gwiazdkowych Obsługa
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 2
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
dd/mm/rrrr dd/mm/rrrr
Sprawdź cenę pobytu

Byłeś(-aś) w Hotel Restauracja Zielona Weranda? Podziel się wrażeniami!

Hotel Restauracja Zielona Weranda — dodatkowe informacje

Rozpiętość cen (za noc): 168 zł - 228 zł
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Restauracja Zielona Weranda 3*
Liczba pokoi: 24
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Expedia i Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Restauracja Zielona Weranda. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Hotel Restauracja Zielona Weranda, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.