Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“Park jak na dzikim zachodzie” 5 5 gwiazdkowych
Palmitos Park — recenzja

Palmitos Park
Barranco de Los Palmitos s/n | Abierto todos los dias del ano, 35109 Maspalomas, Gran Canaria, Hiszpania
928 140276
Strona internetowa
Popraw to ogłoszenie
Nr 2 wśród 26 Rozrywki (Maspalomas)
Typ: Ogrody, Parki, Akwaria, Ogrody zoologiczne, Wypoczynek na świeżym powietrzu, Natura i parki, Zoo i akwaria
Przydatne informacje: Zajęcia dla młodzieży, Zajęcia dla małych dzieci
Informacje o atrakcji
Przydatne informacje: Zajęcia dla młodzieży, Zajęcia dla małych dzieci
Liczba recenzji: 6 Liczba recenzji: 6
3 recenzje(-i) atrakcji
Recenzje w 4 miastach Recenzje w 4 miastach
Podziękowania: 7 Podziękowania: 7
“Park jak na dzikim zachodzie”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 17 maj 2013

Bardzo miły ogród zoologiczny, dojazd do ogrodu jak w małym kanionie Kolorado. Najfajniejsze i ciekawe - pokaz ptaków drapieżnych.

Data wizyty: lipcu 2012

Recenzje w 18 miastach Recenzje w 18 miastach
Podziękowania: 28 Podziękowania: 28
“świetne miejsce”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 11 kwiecień 2013

Super pokazy delfinów i papug,egzotyczna roślinność,park godny polecenia.Jedynym" ale" jest restauracja,jedzenie drogie i niezbyt dobre,warto zaopatrzyć się w swój prowiant.

Data wizyty: marcu 2013
Poznań, Polska
Liczba recenzji: 6 Liczba recenzji: 6
3 recenzje(-i) atrakcji
Recenzje w 3 miastach Recenzje w 3 miastach
Podziękowania: 2 Podziękowania: 2
“palmitos park”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 5 kwiecień 2013

Bardzo mnie się tam podobało. Park znajduję się na ogromnym obszarze i jest nowocześnie wyposażony. Znajduję się tam wiele dzikich zwierząt począwszy od afrykańskich ptaków poprzez małpy , delfiny , ryby , papugi po nasze polskie bociany.Są różne pokazy np. delfinów , papug i ptaków. Jest tam także kącik z kaktusami. Można zrobić sobie zdjęcie z papugami i jest sklep pamiątkowy. Polecam!

Data wizyty: lipcu 2012
Świnoujście, Polska
Liczba recenzji: 8 Liczba recenzji: 8
Recenzje w 8 miastach Recenzje w 8 miastach
Podziękowania: 12 Podziękowania: 12
“super pomysł na spędzenie dnia”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 2 marzec 2013

Palmitos Park ogromny teren położony niedaleko Maspalomas w malowniczym wąwozie. Dojechać tam można autobusem, taksówką albo wynajętym samochodem ok.30 min. Na terenie Parku zobaczymy mnóstwo kolorowych ptaków -papugi, flamingi,bociany, strusie i wiele innych, Są tam też zwierzęta między innymi małpy, warany, krokodyle,aligatory,węże, żółwie itd.. Zwierzęta żyją w warunkach zbliżonych do naturalnych. Ptaki mają miejsce do lotu, są ograniczone jedynie siatką rozpostartą nad drzewami. Wybiegi zwierząt są duże i pełne zieleni.Widzieliśmy też tam farmę motyli, duże ilości kwitnących, kolorowych storczyków. Cały ten park jest obsadzony dużą ilości zielonych roślin, niektóre kwitły w tym okresie gdy tam byliśmy. Widzieliśmy olbrzymie kaktusy. Jest też strefa ryb, z wielkimi akwariami i odtworzoną rafą koralową.
Do najciekawszych atrakcji dla dzieci i dorosłych należą pokazy tresury. Papugi popisywały się przed publicznością różnymi sztuczkami doprowadzając do wybuchów śmiechu dzieci i dorosłych. Niesamowite są też delfiny, tańczyły na wodzie, skakały do piłek,bawiły nas wyuczonymi sztuczkami . Można było wykupić sobie pływanie z nimi w basenie. Największe wrażenie zrobiły na nas pokazy drapieżnych ptaków - orłów i sokołów w najładniejszym miejscu parku.
Polecam każdemu, nie tylko rodzinom z dziećmi. To jest jedna z atrakcji Grand Canarii, którą po prostu TRZEBA to zobaczyć.Pozdrawiam.

Data wizyty: lutym 2013
Czy ta recenzja była pomocna? Tak 1
Osiek, Polska
Liczba recenzji: 2
1 podziękowanie 1 podziękowanie
“pokaz delfinów”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 16 listopad 2012

W ogrodzie największą atrakcją był pokaz umiejętności delfinów. Możliwość zrobienia zdjęcia z delfinami. Dobre też były papugi np. jeżdżące na rowerze.

Data wizyty: grudniu 2011
Czy ta recenzja była pomocna? Tak

Palmitos Park — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Gran Canaria, Wyspy Kanaryjskie
Maspalomas, Gran Canaria

Playa del Ingles, Gran Canaria

Byłeś(-aś) w Palmitos Park? Podziel się wrażeniami!

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Palmitos Park, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.