Zauważyliśmy, że używasz nieobsługiwanej przeglądarki. Witryna TripAdvisor może nie być wyświetlana poprawnie.
Obsługiwane są następujące przeglądarki:

“Muzeum na 15 południku- polecam” 5 5 gwiazdkowych
Ruiny Kosciola w Trzesaczu — recenzja

Ruiny Kosciola w Trzesaczu
Trzęsacz, Polska
Popraw to ogłoszenie
Nr 1 wśród 2 atrakcje (Trzęsacz)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Opis dostarczony przez właściciela obiektu: Ruiny kościoła w Trzęsaczu to pozostałość po wybudowanym na przełomie XIV i XV wieku gotyckim kościele pw. św. Mikołaja. Świątynia pierwotnie wzniesiona w odległości ok. 1,8-2 km od brzegu morza, pośrodku wsi, uległa zniszczeniu w wyniku procesów abrazyjnych. Do dzisiaj zachowała się jedynie południowa ściana kościoła znajdująca się u szczytu klifu. Obecna (cyt. za Wikipedia) Ruiny w Trzęsaczu to jedyny taki obiekt w Europie. Obecna odległość od klifu to 1 (jeden!) metr.
Mikołów
Liczba recenzji: 28
12 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 31
“Muzeum na 15 południku- polecam”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 2 sierpnia 2013

Multimedialne muzeum opowiada legendę związaną z Trzęsaczem i ruinami kościoła, warto to zobaczyć! W restauracji przy muzeum jest dobra kawa i ciepłe, pyszne ciasta oraz smaczna ryba. W pobliżu ruin jest kamerka internetowa, można kogoś pozdrowić przez telefon a obraz będzie w internecie do obejrzenia ;-)

Data wizyty: lipcu 2013

Liczba recenzji: 3
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 5
“polecam obiekt”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 5 maja 2013

tam trzeba jak najszybciej pojechac i zobaczyc to na wlasne oczy te ruiny niedlugo moga zniknac,a wtedy zadne zdjecia nie pomoga

Data wizyty: maju 2013
Stargard Szczecinski, Zachodniopomorskie, Poland
Liczba recenzji: 2
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 podziękowanie
“uroczo”
5 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 4 stycznia 2013

Czysto, spokojnie,pięknie. Takiego Trzęsacza nie znałem. Byłem mile zaskoczony wizytą po latach. Świetne dojazdy, miejsca parkingowe,, dobre oznaczenia ( dużo po niemiecku). Akurat 'remontowano' plażę.

Data wizyty: wrześniu 2012
Koszalin, Polska
Liczba recenzji: 93
69 recenzje(-i) atrakcji
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 67
“Ruiny”
3 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 19 grudnia 2012

Jedno z nielicznych miejsc które można zobaczyć w Trzęsaczu. Ruiny po kościele znadjują sie obok wejścia na miejscowe "molo". O histori kościoła i jego obecnym stanie można dowiedzieć się w muzeum. Tutaj można przekonać się do żywiołu jakim jest morze.

Data wizyty: marcu 2012
Czy ta recenzja była pomocna? Tak
Szczecin, Polska
Liczba recenzji: 9
common_n_attraction_reviews_1bd8 Podziękowania: 7
“Spokojna okolica”
4 5 gwiazdkowych Zrecenzowano: 26 października 2012

Okolica ładna i spokojna. W recepcji dostępny informator na temat atrakcji i okolicy. Pracownicy tez sa pomocni w określeniu miejsc gdzie warto pojechać

Data wizyty: październiku 2012
Czy ta recenzja była pomocna? Tak

Ruiny Kosciola w Trzesaczu — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Świnoujście, Zachodnio-Pomorskie
Bobolice, Zachodnio-Pomorskie

Trzęsacz, Zachodnio-Pomorskie

Byłeś(-aś) w Ruiny Kosciola w Trzesaczu? Podziel się wrażeniami!

Jeśli jesteś właścicielem lub zarządzasz obiektem Ruiny Kosciola w Trzesaczu, teraz możesz się zarejestrować, aby skorzystać z bezpłatnych narzędzi w celu uatrakcyjnienia ogłoszenia, zachęcenia gości do pisania recenzji lub napisania odpowiedzi na już przesłane opinie.